שימו לב: קבלו את המאסטר קלאס לפרסום בפייסבוק עם 100% אחריות לשביעות רצון

אחרי שניהל יותר מ-20,000,000 ש"ח בתקציבי פרסום דיגיטליים והשיג ללקוחותיו יותר מ-4,000,000 לידים... תנו ל"משווק המורד" להראות לכם את הנתיב המהיר להצלחה עם פרסום בפייסבוק… סוף סוף אתם יכולים לדלג על הניסויים היקרים והמתסכלים ולהגדיל את העסקים שלכם במהירות!

הצטרפו היום לתוכנית בת 5 ימים של אבינועם שחר, בה תגלו מה הן האסטרטגיות, הדוגמאות, הטריקים וקיצורי הדרך ליצירת מודעות פייסבוק שיביאו זרם אדיר של לידים ולקוחות

אני בטוח מעבר לכל ספק שאתם תשיגו תוצאות טובות יותר מהפרסום בפייסבוק ואם לא… אחזיר לכם את כל מה ששילמתם עד האגורה האחרונה.

100% אחריות לשביעות רצון והחזר כספי

התוכנית היחידה שתראה לכם איך ליצור פרסום ממומן (מודעות) בפייסבוק באחריות מלאה. אם לא תשיגו ביצועים טובים יותר מהפרסום שלכם: יותר לידים ובאיכות גבוהה יותר תוך 5 ימים אנחנו נחזיר לכם את הכסף.

בין אם אתם רק מתחילים או מפרסמים וותיקים …

בתוכנית הזו תגלו איך ליצור מודעות חדות יותר וכך להגדיל את העסק שלכם במהירות

זה לא משנה אם אתם משקיעים 50 או 5,000 שקלים ביום, עם התוכנית הזו אתם תגלו איך להגדיל את הסיכויים לקבל החזר דרמטי על ההשקעה שלכם.
רק תדמיינו איך זה ירגיש לכם לומר שלום לפחד והחשש מכל מיני נסיונות יקרים שלא מניבים תוצאות בכלל.

אתם מקבלים שילוב של דוגמאות של המודעות שכבר יצרנו עבור לקוחות שלנו יחד עם אסטרטגיות מוכחות ליצירת קמפיינים סופר מניבים

זו ההזדמנות שלכם לפצח את צופן המודעות בפייסבוק!

למה אני מגלה את כל הסודות האלה במחיר מגוחך דווקא עכשיו?

אחרי שיצרתי פרסום סופר רווחי עבורי ועבור עשרות הלקוחות שלי (חלקם מותגים שכולם מכירים) הבנתיי שהרבה אנשים עושים טעויות קריטיות כשהם מפרסמים בפייסבוק… כתוצאה מכך הם מבזבזים זמן וכסף, וגרוע מכך מרימים ידיים ומוותרים על הכלי הכי עוצמתי שקיים היום להשגת לקוחות.

 

עכשיו, ברור שאני לא עושה את זה למען רווחת הציבור. זו פשוט התוכנית ה”זדונית” שלי להשיג לקוחות חדשים. אני רוצה שתיכנסו לתוכנית… תצמיחו את העסק שלכם במהירות ואולי בעתיד נתחבר ואתם תהפכו ללקוחות קבועים.

0 +
מכירות ללקוחות
0
ספרים שנמכרו
0
כתבות בתקשורת

אז מי אני בכלל?

נעים מאוד, קוראים לי אבינועם שחר ובשנים האחרונות זכיתי ללא מעט ברכה. יצא לי להרצות עד היום מול אלפי אנשים, אני מלווה עסקים חלקם חברות בינלאומיות שכולם מכירים, מאמרים שלי פורסמו בתקשורת הכלכלית והספר שלי נמכר במעל 4,000 עותקים.

אז זו התמונה הוורודה אבל זה לא תמיד היה ככה. השנים הראשונות שלי כעצמאי היו מאוד קשות. עשיתי המון טעויות וחפרתי לעצמי בור שקירב אותי מאוד לפשיטת רגל. מה ששינה את התמונה עבורי היה מנטור ושיטת פרסום חדשה שגיליתי. זה שינה עבורי מהר מאוד את כל התמונה. מבן אדם שחי בדוחק בלי כסף הפכתי לזה שאנשים פונים אליו כדי לפצח מהלכי שיווק מורכבים המייצרים זרם אדיר של מזומנים. זה הקיק שלי. אני נהנה לקום כל בוקר לעבוד עם לקוחות שאני מעריך. לעזור להם לצמוח ולהגדיל את העסקים שלהם.

אני משתמש בפייסבוק לקידום עסקים מהיום הראשון שהרשת פתחה את השערים לפרסום ממומן – מעל 10 שנים. בזמן שהרבה מאוד סוכניות ופרילנסרים בתחום מציעים תירוצים, אני והצוות שלי מספקים ללקוחות שלנו תוצאות מעולות ויציבות לאורך שנים.

אבינועם שחר במספרים:

איך זה שאנחנו מצליחים לשמור על קמפיינים רווחיים כשמפרסמים, בעלי עסקים וסוכנויות אחרות נכשלים?

בפשטות, הרבה מאוד נסיון. אחרי עבודה של יותר מ-10 שנים ויותר מ-20 מיליון שקלים בתקציבי פרסום בפייסבוק יצרתי תהליך מסודר לבניית קמפיינים ומשפכי שיווק מניבים שנותנים תוצאות לאורך זמן.  

זו ההזדמנות שלכם “לגנוב” את השיטה שלי לקח שנים ומיליוני שקלים לפתח ועל הדרך לקבל דוגמאות למודעות שכבר עובדת היום – להעתיק ולהתאים אותן לעסק שלכם עכשיו.

אני חושף את כל הסודות בהם אני והצוות שלי משתמשים כל יום כדי לקדם עסקים אמיתיים ולהשיג להם לקוחות… הכל חומר טרי טרי. כלים אמיתיים להשיג לקוחות.

אין כאן שום תיאוריה או בבל”ת טכנולוגי. את זה כולם יכולים להשיג בחינם בחיפוש בגוגל. מה שיש כאן זה כלי נשק שעד היום היו שמור רק ללקוחות הסוכנות שלי. מהיום אתם מקבלים גישה אליהם ויכולים להשתמש בהם בלחיצת כפתור לקהל המטרה שלכם ולהשיג לידים ועסקאות.

בפעם הראשונה אני נותן לכם את כל האסטרטגיות המנצחות פלוס דוגמאות למודעות שעובדות ומביאות לקוחות עכשיו!

אתם תהיו בשוק מהתוצאות שאתם תשיגו ברגע שתיישמו את האסטרטגיות שאני מציג בתוכנית.

כך "תריצו" מודעות מנצחות בפעם הראשונה ובכל פעם מחדש

כמה פעם יצא לכם להתהפך במיטה מבלי לעצום עין בגלל החשש שהמודעות שלכם… הקמפיין שלכם פשוט לא יספק את הסחורה?

 

עכשיו אתם יכולים לישון בשקט. אחרי שתתחברו לתוכנית תראו איך ליצור מודעות ‘קטלניות’ תוך 5 ימים או פחות.

 

כל מה שאתם צריכים לעשות זה ‘למדל’ מודעות שכבר היום מנצחות. תוכלו להיעזר בדוגמאות שאני נותן לכם כדי להעתיק ולהתאים אותן לעסק שלכם.

 

בנוסף בכל שבוע אני מפרסם חומר חדש – ניתוח של קמפיין שרץ ממש עכשיו ומראה מה עובד ומה לא וכמובן מה לעשות כדי לעשות מהפך בתוצאות.

זה הלו"ז לתוכנית 'סודות הפרסום בפיסבוק'

יום 1 - זיהוי קהל רווחי 'מהיר ועצבני'

בהדרכה הזו תגלו איך לזהות את קהל המטרה הכי רווחי במהירות. אם אין לכם יכולת למשוך את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, ללחוץ להם על הכפתורים ולהשאיר את הכסף אצלכם אתם בצרות. לכן בהדרכה הזו תקבלו את הנוסחא שלי ליצירת קופי וטירגוט שפוגע בול בכאב של הלקוחות שלכם.

יום 2 - יצירת מודעות לשירותים יקרים

להשיג לידים לשירותים יקרים כבר לא פשוט כמו שזה היה פעם. אם יש לכם שירות שעולה יותר מ-500 ש”ח, כאן אתם תראו איך ליצור מודעות במהירות ואילו משפכים שיווקיים עובדים ומשיגים תוצאות במכירות שירותים במחירים גבוהים.

יום 3 - צמיחת על חלל

איך אפשר להגדיל את הפרסום מהר? במקום 100 לידים בחודש לקבל 1,000 ובמקום 1,000, 5,000. להשיג יותר לידים ולשמור על עלות ליד משתלמת עשויה להיות משימה מורכבת למי שלא יודע איך. רק להוסיף עוד כסף בדרך כלל לא עושה את העבודה. בהדרכה הזו תגלו מהו המפתח מספר אחד להגדלת כמות הלידים ושמירה על הרווחיות.

יום 4 - הנוסחא לוידאו שמביא לידים

כולם יודעים שהפרסום בוידאו כיום הוא מאוד אפקטיבי. בהדרכה הזו אראה לכם איך תוכלו לצור וידאו שמביא יותר לידים, מהי הנוסחא בה אני והלקוחות שלי משתמשים, ואיך אתם יכולים לצור וידאו כזה בבית גם אם אתם אוהבים להצטלם וגם אם לא.

יום 5 - איך להפוך למפלצת ברשת

על פי מחקרים בשיווק ידוע שכדי לקנות משהו בן אדם צריך להיחשף למותג בין 7 ל-13 פעמים. בהדרכה הזו תקבלו את הנוסחא שלי לרימרקטינג (שיווק מחדש) מפלצתי כזה שיגרום לכם להופיע שוב ושוב מול העיניים, להיכנס למודעות ולרכוש את האמון של הלקוחות הפוטנציאלים שלהם בעלויות מגוחכות. 

אבל זה ממש לא הכל!

המצטרפים עכשיו יקבלו עוד 3 בונוסים...

בונוס 1 - איך להימנע מסגירה

עם השנים המדיניות של פייסבוק לגבי תוכן המודעות נהייתה יותר ויותר קשוחה. חשבון מודעות יכול להיסגר בשניה מבלי שבכלל ידעתם למה זה קרה. בהדרכה הזו אראה לכם איך לשמור על החשבון שלכם פתוח ואיך להימנע מטעויות שעלולות להיות קטלניות לחשבון שלכם.

בונוס 2 - כספת המיילים

האי מייל הוא עדיין כלי סופר עצמתי וזול להשיג עסקאות. בין אם יש לכם רשימת תפוצה ובין אם לא בקובץ הזה תקבלו 27 נוסחים שונים שאותם אתם יכולים להעתיק, להתאים ללשלוח ללקוחות ולקבל חזרה מזומנים.

בונוס 3 - מפת דרכים להצלחה

אתם מקבלים שיחת אבחון עם מומחה לשיווק דיגיטלי. אנחנו נעבור יחד על המטרות שלכם, נגלה מה הם המכשולים ובסוף תקבלו את מפת הדרכים לצמיחה שאתם רוצים להשיג ב-12 החודשים הקרובים.

קבלו גישה מיידית עכשיו!

100% אחריות לשביעות רצון והחזר כספי

אנו מאמינים ב-1000% אחוז שיישום התוכנית הזו תשנה את הפרסום שלכם בפייסבוק… תעזור לכם להשיג יותר לידים ויותר לקוחות מהר. 

אם מסיבה כלשהי לא תהיו מרוצים מהתוכנית פשוט תשלחו הודעה למייל support@avinoams.co.il או לוואטסאפ 055-5500161 עם הפרטים שלכם ואנחנו ניתן לכם החזר כספי מלא, בלי לשאול שאלות ובלי אותיות קטנות.

תשובות לשאלות קריטיות

לעסקים באיזה תחומים התוכנית הזו מתאימה?

אפשר להשתמש בעקרונות לכל עסק אך נמצאים בה בעיקר דוגמאות לעסקים המשווקים שירותים (יעוץ, קורסים, לימודים, טיפולי יופי ואסתטיקה, בריאות, שירותים מעסק לעסק וכיו”ב)

אין לך חשק ליצור את המודעות בעצמך ואתה רוצה שאנחנו נעשה את זה עבורך?
בשמחה רבה. רק מילת אזהרה. זה ממש לא זול. אפשר ללחוץ על הקישור למטה, למלא את השאלון ואנו נחזור אליך.

איזה סוג של תמיכה אקבל במסגרת התוכנית?

במסגרת התוכנית התמיכה היא טכנית בלבד. כלומר, אנחנו דואגים שתהיה לכם גישה לתכנים. התוכנית אינה כוללת כל עזרה אישית ביצירת המודעות שלכם. עזרה אישית ופרטנית תינתן רק בתשלום נוסף.

כמה זמן יקח עד שאשיג תוצאות?

זה תלוי במהירות היישום שלכם. התוכנית היא למהלך של 5 ימים. מספיק לבצע בכל יום משימה אחת כדי לראות תוצאות כבר בסוף שבוע העבודה.

כמה כסף כדאי להשקיע בפרסום בפייסבוק?

שאלה מצוינת. התשובה היא בשאלה ‘מה אתם רוצים להשיג?’ בגדול היום אני מאמין שהמינימום להשגת תוצאות אפקטיביות הוא תקציב של 50 ש”ח ליום. אני אפילו הייתי משקיע מינימום של 100 ש”ח ליום. עם כל סכום שהוא קטן מזה אתם סתם תבזבזו כסף ולא תקבלו אף תוצאה ראויה.

אם לא אהיה מרוצה איך אפשר לקבל את הכסף חזרה?

יש לשלוח מייל לכתובת support@avinoams.co.il או הודעה בוואטסאפ לטלפון 055-5500161 עם השם המלא והמייל איתו נרשמתם לתוכנית וזהו. תוך 48 שעות אנו נבטל את העסק ותקבלו זיכוי לכרטיס האשראי איתו שילמתם עבור התוכנית.

מה מנטורים מובילים אומרים על אבינועם שחר

לקוחות מובילים

unnamed-file.jpg
"התוצאות פנטסטיות. על כל שקל שאנחנו משקיעים בפרסום אנחנו מקבלים 3 חזרה".
גיל אורלי
מנטור לכלכלת משפחה
עבדתי עם הרבה מאוד משווקים אבל עם אבינועם החוויה לגמרי שונה. אנחנו מקבלים עשרות פניות איכותיות והתוצאות בהתאם, ישנן לא מעט סגירות. אשמח להמליץ עליו לכל עורך דין שרוצה לקדם את השירותים שלו.
עו"ד עמירם אלקובי
עמירם אלקובי ושות' - משרד עורכי-דין
המשפכים השיווקיים שאבינועם והצוות שלו הקימו עבור המכללה הוסיפו באופן ישיר הכנסות של מאות אלפי שקלים בכל חודש.
דודי פריד
מנכ"ל מכללת מגמות
"השקענו 4,700 ש"ח בפרסום והשגנו מכירות בשווי 39,000 ש"ח וזה רק בשבוע הראשון! אני מעריך שאנחנו נמכור יותר בשבועות הקרובים".
עידן וולר
קופירייטר ומנטור עסקי
אבינועם והצוות שלו יצרו עברנו מערך אדיר של פניות מלקוחות איכותיים שהוביל באופן ישיר לגידול משמעותי במכירות.
ליאור איילון
מתן יעוץ משכנתאות
כשפנינו לאבינועם שחר לא הייתה לנו בעיה בכמות הלידים. הבעיה הייתה שקיבלנו לידים מאוד לא איכותיים. השינויים שאבינועם ביצע בדרך קבלת הלידים ובקמפיין שינו את המצב. היום אנחנו מקבלים יותר פניות איכותיות וכתוצאה מכך אנחנו סוגרים יותר עסקאות.
דודי ישראל
רצון ליברמן בע"מ
השינוי הגדול שחל כתוצאה מהעבודה עם אבינועם הוא סוג הלקוחות שמגיעים אלינו עכשיו. כיום אני עוסק כמעט ואך ורק בטיפולי השתלת שיניים. זה שינה את כל הדרך שבא אנחנו מתנהלים היום. עם פחות לקוחות אנחנו משיגים הרבה יותר הכנסות.
ד"ר דניאל רם
מרפאת מזור, הוד השרון
אני חייב לאבינועם המון... הוא נתן לי הכוונה ויעוץ אבל הרבה יותר חשוב מכך הוא נתן לי פוש. עלי לציין שלא כל מה שהוא נתן לי עבד וחלק מזה זה גם באשמתי אבל המוטיבציה והרוח הגבית הייתה אדירה. תוך חודשיים מתחילת העבודה מחזור המכירות בעסק שלי שילש את עצמו.
ד"ר רמי פטררו
המרכז לבריאות השן, קריית מוצקין

"לומר את האמת. מאוד הופתענו מהתוצאות. כבר עבדנו עם לא מעט חברות שיווק אבל עד היום לא השגנו תוצאות כאלה. אני שמחה לומר שבזכות כמות הפניות הגדולה שקיבלנו בחודשים האחרונים יש לנו גידול של 30% במכירות".

ד"ר יונה ברק

מנהלת מעבדת פוריות לגבר

"מאז שהתחלנו לעבוד עם אבינועם והצוות שלו אנחנו מקבלים עשרות פניות בכל שבוע והמכירות שלנו עלו בהתאם במגמת עליה כל הזמן. כל בעל עסק שרוצה להשיג יותר לידים חייב לדבר עם אבינועם".

יוסי מיאייב

מ.ד. תכשיטים

"הפרסום של אבינועם שונה ולא שגרתי. בהתחלה היה לי קשה לקבל אותו אבל אחרי שראיתי את התוצאות הבנתי שמדובר במקצוען אמיתי. עכשיו אחרי שאנחנו עובדים איתו כבר שנה אנחנו סגורים בפרויקטים חודשים קדימה".

מתן יופיטר

ספרטה פרגולות

"כמנהל חברה המספקת שירותים פיננסים לחברות ציבוריות היה חשוב לי במסגרת עבודת השיווק והיחסי ציבור להגיע לתקשורת הכלכלית. בזכות הטכניקות ושיטות העבודה של אבינועם מהר מאוד התחלנו לקבל חשיפה באמצעי התקשורת הכלכליים כמו דה מרקר וגלובס."

רו"ח סטפן גוברמן

נשיא קבוצת גוברמן

"אבינועם עזר לי בתקופה מאוד קריטית. בדיוק הקמתי אתר אינטרנט שעשה את מה שאני עושה כל יום בעולם האמיתי – חיבור בין יזמים למשקיעים. אבינועם עזר לי למצוא את הדרך מהר מאוד ובתוך חודשיים הגענו ליותר מ-500 מנויים באתר והכנסות של מעל 70,000 שקל"

עינת בראון

מאמנת ומנכ"ל מעגל היזמים

אבינועם עזר לנו להפיק וליחצן אירוע מיוחד שערכנו להשקת המיזם שנקרא 'ספידייטיג בין יזמים למשקיעים' בו יזמים קיבלו הזדמנות נדירה לשבת מול אנשי עסקים ונציגי קרנות הון סיכון מובילות בשוק. האירוע משך את תשומת ליבה של כל התעשייה והביא לנו גם חשיפה תקשורתית שיצרה לנו מכירות מיידיות בשווי של 52,417 ₪.

חגי שטרן

נשיא אולימי אחזקות

"אני מכיר ועובד עם אבינועם כבר הרבה שנים. ההבנה והידע שלו בשיווק ומכירות מפתיעות אותי בכל פעם מחדש. זה לא רק שיש לו ידע, יש לו גם יש את היכולת הנדירה להפוך את מה שמסובך לאנשים אחרים לקל ואפילו כיפי. הוא עושה הכל בהנאה וזה ממש מדבק. הוא פועל מהר ומצליח להניע גם אנשים אחרים לפעולה. בקיצור, אם אתה מרגיש שקשה או מסובך לך למכור ולהביא עוד לקוחות אני ממליץ לך להיעזר באבינועם."

מני ונטורה

מומחה לשיווק באינטרנט

"שלום שמי אוריאל וינברגר ואני נעזרתי באבינועם בטכניקה שנקראת 4 ימים למזומנים. תוך 4 ימים הבאתי הכנסות מאוד - 7,873 שקל בזכות העצה שהוא נתן לי. אני מדריך אנשים למצוא בן זוג וזוגיות נכונה וזה מה שעזר לי להביא הרבה לקוחות בארבעה ימים. אני מודה לאבינועם ומזמין אתכם גם להשתמש בטכניקה הזו ולהיעזר באבינועם. יש לו הרבה עצות חכמות ונכונות. בהצלחה."

אוריאל וינברגר

מנכ"ל בית הספר לזוגיות בהשראת היהדות

"אני בעלת חנות בגדים של מעצבים ברמת החייל. כשפניתי לאבינועם היית מאד סקפטית לגבי היכולת לשווק את העסק השלי. בעבר ניסית כל מיני פרסומים כמו מודעות, פליירים ובאינטרנט אבל שום דבר לא ממש עבד. יחד עם אבינועם והצוות עבדנו על מספר ערוצי שיווק והקמנו מועדון לקוחות. חודשיים לאחר מכן כשקיימתי מכירה מיוחדת בחנות הגעתי למכירות בשווי של מעל 82,149 ש"ח בפרק זמן של ארבעה ימים."

חנה חיטמן

מנכ"ל דואט בגדי מעצבים

"נעזרנו באבינועם כדי לקדם את מכללת תהילה המציעה לימודי רפואה סינית וקוריאנית. מאוד הופתענו מהתוצאות שקיבלנו תוך זמן קצר מאוד. החל מפרסומים במגזינים כמו 'חיים אחרים' ועד לעיתונות המרכזית וגם הופעה בתוכנית הבריאות של ערוץ 2 שיצרו עניין רב במכללה. תודה מכל הלב,"

צבי אלפישר

מנכ"ל מכללת תהילה

"21 טלפונים מלקוחות ביום "אבינועם אנחנו בקרייסיס! עשינו את הפרסום בסוף השבוע ואתמול קיבלנו 19 טלפונים והיום עוד 21 טלפונים. אף פעם לא הייתה לנו כזו כמות של פניות בפרק זמן כל כך קצר. ממש לא ציפנו לגל כזה של תגובות."

עפרה ברגר

מוסך שרת

"מה שהקורס של אבינועם נתן לי זה המון ביטחון. כן, כתבתי מדריך חדש ללקוחות פוטנציאליים והרמתי גם דף נחיתה חדש אבל מה שעזר לי יותר מהכל זו דווקא הגישה של אבינועם. גישה מלאת ביטחון. למרות שאני עצמאית רק כמה חודשים הפסקתי לפחד מפגישות עם לקוחות. לא חששתי מאנשים שישאלו אותי מה הנסיון שלי, כי ידעתי שאני באה עם המון נסיון מקצועי. רק בחודשיים האחרונים סגרתי שתי עסקאות בשווי של מעל 40,000 שקלים, תודה רבה,"

פזית חזיז

אדריכלית ומעצבת פנים

אודות חברת אבינועם שחר (א.נ. שחר בע"מ)

חברת אבינועם שחר פועלת מעל 10 שנים ועד היום אחראית לגידול מצטבר של יותר מ-300 מיליון שקלים במכירות של לקוחותיה.

פרטי התקשרות

שעות הפעילות: ימים א’-ה’ בשעות 9:00-17:00 (לא כולל ערבי חג) טלפון: 077-5009705 כתובת המשרד: חדר 1304, קומה 13, מגדלי התאומים 2, דרך זאב ז’בוטינסקי 35, רמת גן

נמצאים בישיבה חשובה?

אין בעיה! 

השאירו לנו את המייל שלכם ו/או נייד שלכם ואנחנו נשגר לכם קישור לרכישה מאוחר יותר.