מהדורה מוגבלת

אבינועם שחר

"שיווק בלי בולשיט"

איך להשיג את כל הכסף והלקוחות שאנחנו רוצים

"הספר חושף 13 סודות שהוציאו אותי מחובות חונקים להכנסות של מיליונים..."

גלה את כל הסודות שהוציאו אותי מחובות כבדים להכנסות של מיליונים...

הצצה לחלק ממה שתמצא בספר

1

איך לצור שיווק שיביא לך לקוחות על בסיס צפוי ואמין כמו שעון (עמוד 78).​

2

מה לעשות כדי שתפסיק לרדוף אחרי לקוחות ולהתחיל למגנט אותם אליך (עמוד 45).​

3

מרכיב 1 שאתה יכול להוסיף לכל פרסום כדי להשיג פי 300% פניות הלקוחות (עמוד 48).​

4

כיצד למצב את עצמך בשוק כדי להשיג את הלקוחות הכי שמנים שכל המתחרים שלך רוצים אבל מפחדים להשיג(עמוד 51).​

5

כיצד אפשר ליהנות ממכירות על פי דרישה! (עמוד 60).​

6

הטעות ש-99% מבעלי העסקים העסקים עושים כשזה נוגע לשיווק ומכירות ואיך אפשר לפתור אותו אחת ולתמיד(עמוד 21).​

7

2 סודות שאתה חייב לדעת כדי למדוד כל פרסום שתעשה בדיוק של קרן לייזר (עמוד 81).​

נגן וידאו

רוצה להגדיל את המכירות בעסק שלך?

הזמן את הספר עכשיו - מספר העותקים מוגבל

אתם תהיו בשוק מכמה שהספר הזה פרקטי

מאת: אבינועם שחר

הנדון: איך תוכל להשקיע 3 שעות בקריאת ספר ולהפוך למומחה שיווק בעסק שלך באינטרנט… זה הרב יותר קל כשאתה יודע את כל הסודות…

  

חבר יקר,

החדשות הרעות הן שישראל זה אחד המקומות הקשים ביותר בעולם להצמיח עסק. בטח עכשיו. על פי הנתונים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בכל שנה נסגרים 10.5% מכלל העסקים – כמעט 45,000 עסקים. השנה אומרים שלפחות פי 3 עסקים יסגרו.

האם אי פעם שאלת את עצמך ‘איך זה יכול להיות?’. איך יכול להיות שבתקופה שבה יש לעסקים כל כך הרבה ידע וכלים בעקבות מהפכת האינטרנט עדיין כל כך קשה לא רק להקים עסק אלא להצליח ולעשות כסף?

האם אי פעם תהית האם באמת “יש סוד” לאחוז של האחוז שכן מצליחים לעשות כסף (וזה תמיד נראה שהם עושים את זה בקלות). יכול להיות שאתה מרגיש עכשיו תקועה – כי אתה רוצה להקים עסק או כבר מנהל עסק היום אבל פשוט לא יודע מה לעשות כדי להשיג יותר מכירות?

אני לגמרי מבין אותך.
 

קודם כל חשוב לי שתדע שזו לא באשמתך. בטח כבר קיבלת כל מיני עצות והמלצות ואולי גם השתתפת בכל מיני הדרכות בחינם או בתשלום. יכול להיות שדווקא עכשיו אתה יותר מבולבל מתמיד.

זה בסדר. גם אני כשהקמתי את העסק שלי עשיתי כל טעות אפשרית. לקחתי כסף מהמשפחה, מהחברים ומהבנקים ואחר כך עוד קצת כסף מהבנקים. הייתי משוכנע שעם כל הידע והכישרון שיש לי אני אהפוך להצלחה בין לילה.

זה ממש לא קרה.

אחרי 4 שנים עם עסק עצמאי כל מה שטיפחתי זה יותר חובות בבנק שהגיעו לממדים של מאות אלפי שקלים ותחושה צורבת של כישלון. ניסיתי לשרוד בכל מחיר. הייתי הולך לבנק ומבקש עוד כסף… עוד קצת… הייתי בטוח שממש מעבר לפינה נמצא גלגל הצלה. המשכתי ככה עד שהגיע היום והבנק סגר לי את הברז.

באותו יום לא הייתה לי ברירה וסגרתי גם את העסק שלי והלכתי הביתה. נכנסתי לתקופה של מחשבות וחיפושים. שקלתי למצוא משרה בתור שכיר, כמו שכולם המליצו לי לעשות, אבל לא יכולתי לוותר. קראתי מאות ספרים והקשבתי לעשרות הדרכות. חיפשתי את הדרך לשווק ולמכור טוב יותר. למרות כל הידע הזה שום דבר לא ממש התחבר.

הכל השתנה כשפגשתי פנסיונר יהודי אמריקאי – יועץ שיווק שגילה לי את כל הסודות
 
הכל השתנה בפגישה מקרית שהייתה לי בבית הקפה של חוף פרישמן בתל אביב. קראו לו אלברט שוורץ והוא היה פנסיונר אמריקאי יהודי שעסק בעברו ביעוץ שיווקי לעסקים קטנים. מר שוורץ חשף אותי לשיטת שיווק מוזרה. שיטה שלעיתים עובדת נגד האינטואיציה אבל תפורה בול למידות של עסקים קטנים. אחרי שהתחלתי לעבוד עם השיטה הזו הבנתי. לא רק הבנתי. הצלחתי להפוך את החובות שלי לרווחים של מאות אלפי שקלים תוך 6 חודשים.
 

 השיטה הטובה ביותר בעולם לשיווק ומכירות בעסק קטן!

 
 ברור שאתה יכול לצאת ולעשות את כל הטעויות שאני עשיתי להוציא מיליוני שקלים על קידם מיזם עסקי שיוביל אותך רק ליותר חובות… אתה גם יכול ללכת לקרוא כל ספר אפשרי, ללכת לכל הדרכה או סמינר שקיים ביקום …

או

שאתה יכול לקרוא את הספר שלי בו תמצא את כל הסודות להפוך את העסק שלך (ולא משנה איפה הוא נמצא היום) למכונת מזומנים תוך 6 חודשים או פחות. יקח לך לקרוא אותו משהו כמו 3 שעות והוא עמוס בדוגמאות, שיטות וטכניקות בלי בולשיט ובלי בילבולי ביצים. אני נותן לך הכל בלי פילטרים, ישר לפנים.

עכשיו אני רוצה שתדמיין.....

0
ספרים שנמכרו

מהדורה מוגבלת

שיווק בלי בולשיט

איך להשיג את כל הכסף והלקוחות שאנחנו רוצים

הזמן עכשיו

רק 44 24 ₪ לגירסא דיגיטלית וקולית

(ניתן לשדרג לגירסא מודפסת)

שלב 1# מלא את המייל שלך

קבל ממני אחריות "כפול את הכסף שלך חזרה"​

אני מאמין ב-100% שהספר הזו יעזור לך להקים מכונת מזומנים שעליה תמיד חלמת. לכן אפילו שהסכום הוא לגמרי סמלי אני מעניק לך אחריות מלאה למשך 60 יום.

אחריות 1# – אם מכל סיבה שהיא לא אהבת את הספר והרגשת שהוא לא תרם לך בכלל. אתה מוזמן להחזיר אותו תוך 60 יום ולקבל זיכוי כספי מלא ללא כל שאלות.

אחריות 2# – קח את 60 היום והוסף להם עוד 305. אם בהמשך השנה השתמשת באחת מהשיטות שנתתי לך ולא הצלחת להשיג לפחות עוד לקוח אחד. רק תודיע לי ואני לא רק אתן לך זיכוי כספי מלא אלא אחזיר לך סכום זהה נוסף מכיסי. כלומר, תקבל כפול את הכסף שלך חזרה. כל מה שאני מבקש ממך הוא להציג לי הוכחות שאכן השתמשת במה שנתתי לך.

מה אומרים על הספר

אבינועם שחר במספרים

0 +
מכירות ללקוחות
0
ספרים שנמכרו
0
כתבות בתקשורת

רוצים להאיץ את הצמיחה בעסק שלכם?

מי אני ולמה כדאי להקשיב לי?

נעים מאוד, קוראים לי אבינועם שחר. אם אנחנו נפגשים כאן בפעם הראשונה הנה כמה מילים על הנסיון שלי. אני בעל נסיון של מעל 17 שנים בתחום השיווק והמכירות. בפעם האחרונה שספרתי אני והצוות שלי עזרנו לעסקים שעבדו איתנו לצבור מכירות של מעל 300 מיליון שקלים. הספר שלי שנקרא ‘שיווק בלי בולשיט’ נמכר עד היום במעל 4,000 עותקים. עשרות כתבות שלי פורסמו באמצעי התקשורת ואני מרצה קבוע בגופים כמו מעוץ ולשכות המסחר. 

קיצר, אין במה שאני מראה שום תיאוריה אלא רק פרקטיקה אמיתית שנולדה כתוצאה מעבודה עם מאות עסקים ב-47 ענפים שונים לאורך השנים.

לקוחות

unnamed-file.jpg
"התוצאות פנטסטיות. על כל שקל שאנחנו משקיעים בפרסום אנחנו מקבלים 3 חזרה".
גיל אורלי
מנטור לכלכלת משפחה
עבדתי עם הרבה מאוד משווקים אבל עם אבינועם החוויה לגמרי שונה. אנחנו מקבלים עשרות פניות איכותיות והתוצאות בהתאם, ישנן לא מעט סגירות. אשמח להמליץ עליו לכל עורך דין שרוצה לקדם את השירותים שלו.
עו"ד עמירם אלקובי
עמירם אלקובי ושות' - משרד עורכי-דין
המשפכים השיווקיים שאבינועם והצוות שלו הקימו עבור המכללה הוסיפו באופן ישיר הכנסות של מאות אלפי שקלים בכל חודש.
דודי פריד
מנכ"ל מכללת מגמות
"השקענו 4,700 ש"ח בפרסום והשגנו מכירות בשווי 39,000 ש"ח וזה רק בשבוע הראשון! אני מעריך שאנחנו נמכור יותר בשבועות הקרובים".
עידן וולר
קופירייטר ומנטור עסקי
אבינועם והצוות שלו יצרו עברנו מערך אדיר של פניות מלקוחות איכותיים שהוביל באופן ישיר לגידול משמעותי במכירות.
ליאור איילון
מתן יעוץ משכנתאות
כשפנינו לאבינועם שחר לא הייתה לנו בעיה בכמות הלידים. הבעיה הייתה שקיבלנו לידים מאוד לא איכותיים. השינויים שאבינועם ביצע בדרך קבלת הלידים ובקמפיין שינו את המצב. היום אנחנו מקבלים יותר פניות איכותיות וכתוצאה מכך אנחנו סוגרים יותר עסקאות.
דודי ישראל
רצון ליברמן בע"מ
השינוי הגדול שחל כתוצאה מהעבודה עם אבינועם הוא סוג הלקוחות שמגיעים אלינו עכשיו. כיום אני עוסק כמעט ואך ורק בטיפולי השתלת שיניים. זה שינה את כל הדרך שבא אנחנו מתנהלים היום. עם פחות לקוחות אנחנו משיגים הרבה יותר הכנסות.
ד"ר דניאל רם
מרפאת מזור, הוד השרון
אני חייב לאבינועם המון... הוא נתן לי הכוונה ויעוץ אבל הרבה יותר חשוב מכך הוא נתן לי פוש. עלי לציין שלא כל מה שהוא נתן לי עבד וחלק מזה זה גם באשמתי אבל המוטיבציה והרוח הגבית הייתה אדירה. תוך חודשיים מתחילת העבודה מחזור המכירות בעסק שלי שילש את עצמו.
ד"ר רמי פטררו
המרכז לבריאות השן, קריית מוצקין

"לומר את האמת. מאוד הופתענו מהתוצאות. כבר עבדנו עם לא מעט חברות שיווק אבל עד היום לא השגנו תוצאות כאלה. אני שמחה לומר שבזכות כמות הפניות הגדולה שקיבלנו בחודשים האחרונים יש לנו גידול של 30% במכירות".

ד"ר יונה ברק

מנהלת מעבדת פוריות לגבר

"מאז שהתחלנו לעבוד עם אבינועם והצוות שלו אנחנו מקבלים עשרות פניות בכל שבוע והמכירות שלנו עלו בהתאם במגמת עליה כל הזמן. כל בעל עסק שרוצה להשיג יותר לידים חייב לדבר עם אבינועם".

יוסי מיאייב

מ.ד. תכשיטים

"הפרסום של אבינועם שונה ולא שגרתי. בהתחלה היה לי קשה לקבל אותו אבל אחרי שראיתי את התוצאות הבנתי שמדובר במקצוען אמיתי. עכשיו אחרי שאנחנו עובדים איתו כבר שנה אנחנו סגורים בפרויקטים חודשים קדימה".

מתן יופיטר

ספרטה פרגולות

"כמנהל חברה המספקת שירותים פיננסים לחברות ציבוריות היה חשוב לי במסגרת עבודת השיווק והיחסי ציבור להגיע לתקשורת הכלכלית. בזכות הטכניקות ושיטות העבודה של אבינועם מהר מאוד התחלנו לקבל חשיפה באמצעי התקשורת הכלכליים כמו דה מרקר וגלובס."

רו"ח סטפן גוברמן

נשיא קבוצת גוברמן

"אבינועם עזר לי בתקופה מאוד קריטית. בדיוק הקמתי אתר אינטרנט שעשה את מה שאני עושה כל יום בעולם האמיתי – חיבור בין יזמים למשקיעים. אבינועם עזר לי למצוא את הדרך מהר מאוד ובתוך חודשיים הגענו ליותר מ-500 מנויים באתר והכנסות של מעל 70,000 שקל"

עינת בראון

מאמנת ומנכ"ל מעגל היזמים

אבינועם עזר לנו להפיק וליחצן אירוע מיוחד שערכנו להשקת המיזם שנקרא 'ספידייטיג בין יזמים למשקיעים' בו יזמים קיבלו הזדמנות נדירה לשבת מול אנשי עסקים ונציגי קרנות הון סיכון מובילות בשוק. האירוע משך את תשומת ליבה של כל התעשייה והביא לנו גם חשיפה תקשורתית שיצרה לנו מכירות מיידיות בשווי של 52,417 ₪.

חגי שטרן

נשיא אולימי אחזקות

"אני מכיר ועובד עם אבינועם כבר הרבה שנים. ההבנה והידע שלו בשיווק ומכירות מפתיעות אותי בכל פעם מחדש. זה לא רק שיש לו ידע, יש לו גם יש את היכולת הנדירה להפוך את מה שמסובך לאנשים אחרים לקל ואפילו כיפי. הוא עושה הכל בהנאה וזה ממש מדבק. הוא פועל מהר ומצליח להניע גם אנשים אחרים לפעולה. בקיצור, אם אתה מרגיש שקשה או מסובך לך למכור ולהביא עוד לקוחות אני ממליץ לך להיעזר באבינועם."

מני ונטורה

מומחה לשיווק באינטרנט

"שלום שמי אוריאל וינברגר ואני נעזרתי באבינועם בטכניקה שנקראת 4 ימים למזומנים. תוך 4 ימים הבאתי הכנסות מאוד - 7,873 שקל בזכות העצה שהוא נתן לי. אני מדריך אנשים למצוא בן זוג וזוגיות נכונה וזה מה שעזר לי להביא הרבה לקוחות בארבעה ימים. אני מודה לאבינועם ומזמין אתכם גם להשתמש בטכניקה הזו ולהיעזר באבינועם. יש לו הרבה עצות חכמות ונכונות. בהצלחה."

אוריאל וינברגר

מנכ"ל בית הספר לזוגיות בהשראת היהדות

"אני בעלת חנות בגדים של מעצבים ברמת החייל. כשפניתי לאבינועם היית מאד סקפטית לגבי היכולת לשווק את העסק השלי. בעבר ניסית כל מיני פרסומים כמו מודעות, פליירים ובאינטרנט אבל שום דבר לא ממש עבד. יחד עם אבינועם והצוות עבדנו על מספר ערוצי שיווק והקמנו מועדון לקוחות. חודשיים לאחר מכן כשקיימתי מכירה מיוחדת בחנות הגעתי למכירות בשווי של מעל 82,149 ש"ח בפרק זמן של ארבעה ימים."

חנה חיטמן

מנכ"ל דואט בגדי מעצבים

"נעזרנו באבינועם כדי לקדם את מכללת תהילה המציעה לימודי רפואה סינית וקוריאנית. מאוד הופתענו מהתוצאות שקיבלנו תוך זמן קצר מאוד. החל מפרסומים במגזינים כמו 'חיים אחרים' ועד לעיתונות המרכזית וגם הופעה בתוכנית הבריאות של ערוץ 2 שיצרו עניין רב במכללה. תודה מכל הלב,"

צבי אלפישר

מנכ"ל מכללת תהילה

"21 טלפונים מלקוחות ביום "אבינועם אנחנו בקרייסיס! עשינו את הפרסום בסוף השבוע ואתמול קיבלנו 19 טלפונים והיום עוד 21 טלפונים. אף פעם לא הייתה לנו כזו כמות של פניות בפרק זמן כל כך קצר. ממש לא ציפנו לגל כזה של תגובות."

עפרה ברגר

מוסך שרת

"מה שהקורס של אבינועם נתן לי זה המון ביטחון. כן, כתבתי מדריך חדש ללקוחות פוטנציאליים והרמתי גם דף נחיתה חדש אבל מה שעזר לי יותר מהכל זו דווקא הגישה של אבינועם. גישה מלאת ביטחון. למרות שאני עצמאית רק כמה חודשים הפסקתי לפחד מפגישות עם לקוחות. לא חששתי מאנשים שישאלו אותי מה הנסיון שלי, כי ידעתי שאני באה עם המון נסיון מקצועי. רק בחודשיים האחרונים סגרתי שתי עסקאות בשווי של מעל 40,000 שקלים, תודה רבה,"

פזית חזיז

אדריכלית ומעצבת פנים

אודות חברת אבינועם שחר (א.נ. שחר בע"מ)

חברת אבינועם שחר פועלת מעל 10 שנים ועד היום אחראית לגידול מצטבר של יותר מ-300 מיליון שקלים במכירות של לקוחותיה.

פרטי התקשרות

שעות הפעילות: ימים א’-ה’ בשעות 9:00-17:00 (לא כולל ערבי חג) טלפון: 077-5009705 כתובת המשרד: חדר 1304, קומה 13, מגדלי התאומים 2, דרך זאב ז’בוטינסקי 35, רמת גן

נמצאים בישיבה חשובה?

אין בעיה! 

השאירו לנו את המייל שלכם ו/או נייד שלכם ואנחנו נשגר לכם קישור לרכישה מאוחר יותר.